Registrace uživatele

Výhody registrace

zpracováním osobních údajů
Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem zveřejnění mnou poskytnutých dat na veřejně přístupných internetových serverech výše uvedené společnosti.
Z důvodů udržování aktuálnosti dat zároveň souhlasím se zasíláním obchodní komunikace.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

Jako registrovaný uživatel serveru ČeskýInternet.cz, máte na síti našich serverů přístup k rozšířeným službám:

  • Soukromá inzerce
  • Realitní hlídač
  • Individuální filtry pro vyhledávání nemovitostí
  • Odborné poradny

Registrace uživatele neslouží k registraci firmy. Pokud si chcete registrovat firmu přejděte na stránku registrace firmy.